Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Zagłosuj w V edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego

Od 19 sierpnia można głosować w ramach V edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego. Głosowanie potrwa do 12 września 2023 r.

Projekt dotyczący Gminy i Miasta Koziegłowy ma nazwę "Poligon Młodego Strażaka".

"Poligon Młodego Strażaka" to zadanie, którego celem jest wsparcie młodego pokolenia w rozwoju aktywności społecznej i postawach obywatelskich na rzecz lokalnego środowiska poprzez Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze. Działania edukacyjne i zajęcia aktywizujące dla 100 dzieci, młodzieży i 20 opiekunów/ kandydatów MDP z Gminy i Miasta Koziegłowy i Gminy Kłobuck przeprowadzone zostaną w atrakcyjnej formie tak aby pobudzać zainteresowanie społeczną służbą ratowniczą, realizować potrzeby w zakresie kontaktów z rówieśnikami, rozwijać działania na rzecz lokalnej społeczności. Młodzi kandydaci na strażaków OSP i ich opiekunowie, doskonalić się będą w zakresie ratownictwa medycznego, górskiego i wodnego, ćwiczyć z profesjonalnymi ratownikami. Zdobyte umiejętności sprawdzą podczas zawodów ratowniczo- pożarniczych . Finałem będzie ślubowanie nowych członków MDP na uroczystym strażackim spotkaniu.

Głosowanie odbywa się poprzez stronę internetową https://ebo.slaskie.pl/pub/vote/start. "Poligon Młodego Strażaka" znajduje się na liście projektów w zadaniach z puli REGIO w podregionie 6.

Głosowanie odbywa się elektronicznie, za pomocą aplikacji, dostępnej na stronie bo.slaskie.pl oraz papierowo poprzez wrzucenie karty do głosowania do urny (lista lokalizacji urn). Do głosowania uprawnieni są wszyscy mieszkańcy województwa, którzy mogą wybierać spośród 113 zadań dopuszczonych do głosowania.

W ramach głosowania każdy mieszkaniec województwa śląskiego przyznaje po jednym punkcie dla zadań zgłoszonych w puli EKO oraz REGIO. Głosować można tylko jeden raz – podczas jednej sesji logowania należy wybrać zadania z obu pól.

Podczas głosowania należy podać swoje dane osobowe. Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.

Oto 4 proste kroki, które należy wykonać, by zagłosować w panelu dostępnym na stronie bo.slaskie.pl:

  • • KROK 1 – wybierz zadania: jedno zadanie w puli EKO oraz jedno zadanie w puli REGIO (z dowolnego podregionu). Jeżeli zmieniłeś zdanie i chcesz inaczej przyznać głosy - kliknij ponownie w wybrane zadanie. Możesz też kliknąć ANULUJ WYBÓR na dole strony - wówczas zostaną usunięte wszystkie zaznaczenia. Uwaga - wyboru dokonujemy podczas jednej sesji dla zadań w puli EKO i REGIO.
  • • KROK 2 – uwierzytelnij się, podając swoje dane (numer telefonu, imię i nazwisko, numer PESEL, imię matki).
  • • KROK 3 – potwierdź swój wybór, klikając WYŚLIJ
  • • KROK 4 – zatwierdź oddawane punkty, wpisując kod, który otrzymasz smsem na wskazany numer telefonu, a następnie kliknij ZATWIERDŹ

Po zatwierdzeniu nie będzie możliwości zmiany decyzji lub ponownego głosowania.

Jeżeli napotkasz na problemy podczas głosowania, prosimy o kontakt: budzetobywatelski@slaskie.pl

Zgodnie z Regulaminem Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego o wyborze zadań do realizacji decydują mieszkańcy województwa w drodze głosowania. Realizowane będą zadania wybrane przez mieszkańców, czyli takie, na które oddany będzie co najmniej jeden głos.

Wyniki głosowania poznamy w październiku.

21

SIE

2023

255

razy

czytano

25/4396

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.