Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Zmana organizacji ruchu na DK 91 Koziegłowy - Siedlec Duży

20 października rozpoczęła się przebudowa trasy DK 91 na odcinku Koziegłowy – Siedlec Duży. Ruch drogowy zostaje od 20.10.2023 r. całkowicie wyłączony na dwóch pasach w kierunku Częstochowy. Na pasach od strony Częstochowy w kierunku Katowic (na odcinku Siedlec Duży – Koziegłowy) będzie on dwukierunkowy. Oprócz samej drogi, przebudowane zostaną skrzyżowania: z ulicą Woźnicką w Koziegłowach, z ul. Wylągi, z ul. Częstochowską oraz ulicami Jana Pawła II i 3 Maja w Siedlcu Dużym.

W pierwszym etapie roboty prowadzone będą poza skrzyżowaniem DK 91 z DW 789 (ulica Woźnicka w Koziegłowach). Jak informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, na tym skrzyżowaniu zachowane zostaną wszystkie relacje na wszystkich dopuszczonych kierunkach. Wyjazd na DK 91 w kierunku Częstochowy możliwy będzie również przez ul. Częstochowską (obok Czardasza).

Od strony Częstochowy do Koziegłów dojechać będzie można ul. Woźnicką oraz ul. Warszawską. Z nitki w kierunku Katowic możliwy będzie wjazd w ul. Wylągi oraz ul. Jana Pawła II w Siedlcu Dużym. Nie będzie natomiast możliwości przejazdu pomiędzy ulicami 3 Maja i Jana Pawła II w Siedlcu Dużym (poza autobusami) oraz wyjazdu z ul. 3 Maja na trasę DK 1 w żadnym z kierunków. Możliwe będzie to jedynie ulicami: Porajska i Częstochowska (kierunek Częstochowa) oraz Porajska – Woźnicka (kierunek Katowice). Do ul. 3 Maja w Siedlcu Dużym nie będzie można dojechać bezpośrednio z DK 91 a jedynie ul. Porajską. Z ul. Jana Pawła II w Siedlcu Dużym możliwy będzie wyjazd w kierunku Katowic. W kierunku Częstochowy wyjazd będzie odbywać się przez ul. Woźnicką i Częstochowską w Koziegłowach.

20

PAŹ

2023

1222

razy

czytano

180/4594

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Mapa inwestycji

Logo serwisu.