Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Rocznicę odzyskania niepodległości uczczono na rynku i w domu kultury

10 listopada na rynku w Koziegłowach odbyła się uroczystość z okazji 105. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Przygotowali ją: dyrekcja, nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół w Koziegłowach.
 
Nauczyciele i uczniowie przemaszerowali ze szkoły na rynek w barwnym korowodzie, na czele którego znajdował się orzeł wykonany z osikowego łyka w Osikowej Dolinie w Koziegłowach. O godz. 11.11 na rynku odśpiewany został Mazurek Dąbrowskiego. Po wystąpieniach Burmistrza Gminy i Miasta Koziegłowy Jacka Ślęczki oraz Dyrektor Zespoły Szkół w Koziegłowach odśpiewano natomiast Rotę.
 
Następnie uczestnicy uroczystości udali się do Miejsko-Gminnego Ośrodka Promocji Kultury, gdzie odbyła się okolicznościowa akademia. W uroczystości na rynku wzięli m.in. udział Przewodnicząca Rady Gminy i Miasta Koziegłowy Joanna Kołodziejczyk, Sekretarz GiM Koziegłowy Krzysztof Bąk oraz mieszkańcy.
 
Po zakończeniu uroczystości jej uczestnicy udali się do Miejsko-Gminnego Ośrodka Promocji Kultury, gdzie odbyła się akademia w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół w Koziegłowach z udziałem Zespołu Wokalnego "Camerata" z Koziegłów.
 
Więcej zdjęć z obchodó Święta Niepodległości pod linkiem: TUTAJ
 

13

LIS

2023

188

razy

czytano

68/4493

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności