Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

„Odpoczynek wśród dinozaurów”

 


Na miłe zakończenie roku szkolnego oraz w nagrodę za ciężką, ale uwieńczoną wieloma uczniowskimi sukcesami pracę, uczniowie kl. II – VI wybrali się 18 czerwca na niecodzienną wycieczkę.
Razem ze swoimi opiekunami: Dorotą Zenderowską, Beatą Meresińską, Joanną Markowską i Elżbietą Chłostą uczniowie Szkoły Podstawowej w Cynkowie „przekroczyli bramę czasu” i udali się do Parku Jurajskiego w Bałtowie, gdzie w prehistorycznym świecie spacerowali wśród gigantycznych dinozaurów, poznawali świat, w którym żyły oraz tryb ich życia.

Do wspaniałego świata dinozaurów uczestnicy wycieczki dotarli na tratwach spływem rzeką Kamienną wśród malowniczych widoków, gdzie po drodze obserwowali kolorowe ważki, nory bobrów, dziko żyjące kaczki i łabędzie.
Równie fascynującym przeżyciem była przejażdżka po kilkudziesięciohektarowym zwierzyńcu, gdzie „na wyciągnięcie ręki” można było spotkać i obserwować wolno żyjące zwierzęta: daniele, jelenie, dziki, jaki, wielbłądy, konie szetlandzkie i huculskie, strusie, bydło szkockie oraz wiele jeszcze innych gatunków.
Na zakończenie wspaniałej wycieczkowej przygody dla wytrwałych podróżników czekał plac zabaw z trampolinami, zjeżdżalniami, grami zręcznościowymi i innymi atrakcjami oraz zaprzyjaźniony dinozaur, w paszczy którego można było zrobić sobie zdjęcie.

 

 

23

CZE

2008

1885

razy

czytano

4034/4554

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Mapa inwestycji

Logo serwisu.