Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

 


Dzień Pracownika Socjalnego obchodzony 21 listopada jest wielkim świętem wszystkich pracowników służb społecznych a w szczególności pracowników socjalnych. O jego randze świadczy fakt, iż kilka lat temu sformalizowano to święto wprowadzając do ustawy o pomocy społecznej zapis, iż "dzień 21 listopada ustanawia się Dniem Pracownika Socjalnego" (art.121, ust. 4).
Z tej okazji 21 listopada w Sali posiedzeń Urzędu Gminy i Miasta Koziegłowy odbyła się uroczystość wręczenia listów gratulacyjnych i podziękowań pracownikom socjalnym oraz osobom, które wykazują się pracą na rzecz potrzebujących w Gminie Koziegłowy.


W uroczystości uczestniczyły władze gminy, radni oraz osoby współpracujące z Gminno- Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Koziegłowach. Kierownik Ośrodka, Bożena Strzelecka – Kłopot, podziękowała wszystkim swoim pracownikom a zwłaszcza byłej kierowniczce GMOPS Jadwidze Piotrowskiej, za tak wspaniały zespół ludzi zatrudnionych w tutejszym Ośrodku. Podkreśliła o zaangażowaniu pracowników w realizowany projekt „Mogę więcej” współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego oraz o udziale w projekcie „Wolontariat w Ośrodkach Pomocy Społecznej”, do którego koziegłowski Ośrodek zakwalifikował się jako jeden z 12 w województwie śląskim. Burmistrz Jacek Ślęczka oraz wiceprzewodniczący Rady Gminy i Miasta Roman Waś, złożyli na ręce kierownik Ośrodka gratulacje i kwiaty. Burmistrz podkreślił jak ważną rolę i znaczenie ma praca służb społecznych dla całego społeczeństwa. Wręczył listy gratulacyjne  pracownikom socjalnym oraz podziękował za zaangażowanie w niesieniu pomocy, za ofiarność i życzliwość a także za profesjonalną pracę. BK

24

LIS

2008

1725

razy

czytano

3971/4569

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Mapa inwestycji

Logo serwisu.