Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

VII Regionalny Przegląd Pieśni Pasyjnej i Pokutnej Koziegłówki- Lgota Górna 2011

VII Regionalny Przegląd Pieśni Pasyjnej i Pokutnej Koziegłówki- Lgota Górna 2011
Patronat honorowy
Ks. abp dr Stanisław Nowak
Poseł na sejm RP p. Jadwiga Wiśniewska


Jury w składzie: Aneta Machura, Marta Górawska, Edward Staniowski, Ks. Tomasz Turczyn, Andrzej Nowak, Zygmunt Nitkiewicz.

Po przesłuchaniu wszystkich podmiotów wykonawczych w dniach 09-11.04.2011 wyłoniło laureatów w poszczególnych kategoriach:

SOLIŚCI DO LAT 12

I miejsce Anna Drynda Szkoła Podstawowa w Poczesnej

II miejsce Klaudia Jagoda Parafia p.w. Najśw. Serca Pana Jezusa w Gniazdowie

III miejsce Wiktoria Bryła Parafia p.w. Matki Bożej Bolesnej w Czeladzi

Paulina Węglowska Szkoła Podstawowa nr. 47 w Częstochowie

Wyróżnienie- Anna Mordalska Zespół Szkół w Lgocie Górnej

- Małgorzata Borówka Szkoła Podstawowa Nr 5 im. H. Sienkiewicza w Myszkowie

- Kacper Barczyk Zespół Szkolno- Przedszkolny w Wojkowicach Kościelnych

SOLIŚCI 13- 15 LAT

I miejsce Patrycja Solipiwko Zespół Szkolno- Przedszkolny w Wojkowicach Kościelnych

II miejsce Klaudia Walentek Parafia p.w. Najśw. Serca Pana Jezusa w Gniazdowie

III miejsce Marta Bijan z MZS Gimnazjum nr 1 w Czeladzi

Wyróżnienie Ewelina Bednarz Zespół Szkół w Siewierzu

SOLIŚCI pow. 16 lat

I miejsce Aleksandra Machura Parafia p.w. św. Antoniego w Koziegłówkach

Natalia Zielonka Parafia p.w. N.M.P. Królowej Polski w Częstochowie

II miejsce Paula Kluczna Parafia p.w. N.M.P. Królowej Polski w Częstochowie

III miejsce Grzegorz Węglarz z Siewierza

Wyróżnienie: Angelika Solipiwko z II L.O. im. w Będzinie

ZESPOŁY WOKALNE DO LAT 12

I, II miejsca – Nie przyznano

III miejsce Zespół wokalny Parafia p.w. Matki Bożej Bolesnej w Czeladzi

ZESPOŁY WOKALNE DO LAT 13- 15 lat

I, II miejsca – Nie przyznano

III miejsce Zespół wokalny „Pod kluczem” MZS Gimnazjum nr 1 w Czeladzi

Wyróżnienie Zespół wokalny Gimnazjum we Wręczycy Wielkiej

ZESPOŁY WOKALNE – STARSZE – powyżej 16 lat

I miejsca – Nie przyznano

II miejsce – Kwartet „DOLCES PUERIS” Rzemiosło Częstochowskie

III miejsce – „Baranki Boże” z Parafia p.w. św. Michała w Koniecpolu

ZESPOŁY WOKALNO- INSTRUMENTALNE 13- 15 LAT

I miejsca – Zespół wokalno- instrumentalny Zespół Szkolno Przedszkolny w Wojkowicach Kościelnych

II miejsce – Zespół wokalno – instrumentalny Zespół Szkół w Siewierzu

III miejsce – Nie przyznano

Wyróżnienie Schola parafialna Parafia p.w. św. Jana Chrzciciela w Żelisławicach

Duet Konrad Znaj i Kinga Skowron Parafia p.w. św. Jana Chrzciciela w Złotym Potoku

ZESPOŁY WOKALNO- INSTRUMENTALNE powyżej 16 lat

I miejsca – Nie przyznano

II miejsce – Agata Michta, Paulina Kuc, Sebastian Dudzik, Bożena Pudys II LO im. S. Żeromskiego w Dąbrowie Górniczej

III miejsce – „ Diminuendo” z parafii p.w. św. Jana Sarkandra w Częstochowie

Wyróżnienie- Trio: Aleksandra Bąk, Karolina Łukasik, Milena Dziurkowska Zespół Szkół im. Jana Pawała II

w Siewierzu

CHÓRY DZIECIĘCE I MŁODZIEŻOWE

I,II, III miejsca nie przyznano

Wyróżnienie- Chór chłopięcy „Iskierka”

CHÓRY DOROSŁE

I miejsce – Chór męski „ Pochodnia” Rzemiosło Częstochowskie

II miejsce – Chór „Schola Cantorum” Parafia p.w. N.M.P. Królowej Polski w Częstochowie
III miejsce – Chór żeński Parafia p.w. św. Antoniego w Koziegłówkach

GRAND PRIX- Zespół z parafii p.w. św. Wojciecha w Częstochowie

Wyróżnienie organizatora: 

Weronika Machura Zespół Szkół w Siewierzu,
Barbara Moroń Parafia p.w. św. Stanisława w Pławnie,
Klaudyna Drygała Parafia p.w. św. Jakuba Ap. w Dąbrowie Zielonej

Lista fundatorów VII Regionalny Przegląd Pieśni Pasyjnej i Pokutnej
1. Poseł na Sejm RP pani Jadwiga Wiśniewska
2. Burmistrz i Rada Miasta i Gminy Koziegłowy
3. Zofia Jakubczyk Prezes Międzypowiatowy Bank Spółdzielczy w Myszkowie
4. Zakład Produkcyjno- Usługowy „STOLARSTWO” Jarosław Wcisło
5. Sołectwo wsi Koziegłówki
6. Pewien ksiądz, który prosił o anonimowość (dziękujemy za życzliwość)
7. Firma „WTÓREX”p. Zbigniew Witos
8. Wice- przew. Rady Gminy i Miasta Koziegłowy p. Roman Waś
9. Tygodnik katolicki „Niedziela”
10. Firma „Sokpol” Myszków
11. Spółdzielnia Pracy „JURAJSKA”
12. Państwo Ilona Paweł Sularz
13. Państwo Barbara i Andrzej Bubel

Organizatorzy
Rada i Burmistrz Gminy i Miasta Koziegłowy
Parafia p.w. św. Antoniego w Koziegłówkach
Zespół Szkół w Lgocie Górnej
Przy współpracy
Regionalnego Ośrodka Kultury w Częstochowie
Szkoły Podstawowej w Koziegłówkach
Patronat medialny
Katolicki Tygodnik „ Niedziela”
Katolickie Radio FIAT

www.przegladpasyjny.pl


 

19

KWI

2011

2475

razy

czytano

2211/3512

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.