Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Zawody Strzeleckie o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Koziegłowy

Zawody Strzeleckie o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Koziegłowy

W dniu 08.07.2012 r. na terenie miejskiej strzelnicy sportowej w Myszkowie odbyły się Rejonowe Zawody Strzeleckie o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Koziegłowy – Pana  Jacka Ślęczki z pistoletu sportowego PBK-S MARGOLIN z 25 m pozycja stojąca.
Zawody strzeleckie w dwóch klasyfikacjach: Kół LOK i Ochotniczych Straży Pożarnych.

W klasyfikacji zespołowej Kół LOK wzięło udział 14 drużyn.

I miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „ Nadwarcie”  zdobywając 390 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Sularz Jacek, Siurda Andrzej, Cupiał Paweł, Siurda Edmund, Uss Mariusz.

II miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK TRS „Relaks” Myszków Izdobywając 384  pkt.
W skład drużyny wchodzili: Homik Andrzej, Bańka Piotr, Majewski Krzysztof, Miroszewski Kazimierz, Pawlikowski Mariusz.

III miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Henpiek” Żarki
zdobywając 373 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Jaksender Marcin, Jaksender Piotr, Pompa Mariusz, Wiewióra Marek, Wiewióra Paweł.

IV miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Protector” Mijaczów I
zdobywając  368 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Raźniewski Ireneusz, Bulski Stanisław, Raźniewski Bogumił, Czyrek Ryszard, Olech Mieczysław.

V miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna SG LOK „Damian” Leśniaki I
zdobywając 357 pkt.
 W skład drużyny wchodzili: Kulak Jerzy, Gębski Sylwester, Kidawka Donat, Gwardyś Beata, Paterek Tomasz.

VI miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  LOK  „Siedlec Duży”  zdobywając 342 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Orda Andrzej, Dodkuś Mariusz, Ścigała Mateusz, Orda Piotr, Ociepka Mateusz.

VII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Strzelec” Wojsławice zdobywając 334 pkt.  (5x10)
W skład drużyny wchodzili: Myrcik Piotr, Dusik Marcin, Gross Adam, Świtała Andrzej, Kawa Piotr.

VIII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Protector” Mijaczów II zdobywając 334 pkt. (3x10)
W skład drużyny wchodzili: Biały Arkadiusz, Miklas Rafał, Kumor Michał, Kos Karol, Musialik Tomasz.

IX miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  LOK  „Pińczyce”   zdobywając 321pkt.
W skład drużyny wchodzili: Męcik Benjamin, Grzesik Bartosz, Noczyński Piotr, Bąk Paweł, Matyja Grzegorz.

X miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  LOK „Sokpol” zdobywając 318 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Zamorowski Tomasz, Pasternak Władysław, Garncarek Grzegorz, Makuch Piotr, Wietrzyński Jacek.

XI miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  LOK „Jarter” Żarki   zdobywając  309 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Noszczyk Ireneusz, Myga Adam , Dyja Dariusz, Okuliński Marek, Widera Kazimierz.

XII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK  „Eurolas”  Myszków zdobywając 299  pkt.
W skład drużyny wchodzili: Wołoch Tomasz, Lewandowski Zbigniew, Wiśniewski Sergiusz, Wiśniewski Andrzej, Gajos Piotr.

XIII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  LOK „Bractwo Strzeleckie”  zdobywając  284 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Wrona Artur, Matulewicz Dariusz, Kuc Krystian, Morawski Rafał, Korczak Łukasz.

XIV miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna SG LOK  „Damian”  Leśniaki II zdobywając 278  pkt.
W skład drużyny wchodzili: Kurczyński Adam, Kurczyński Marcin, Pustuł Jacek, Zemła Krzysztof, Lorens Kazimierz.

W TYM SAMYM DNIU ODBYŁY SIĘ RÓWNIEŻ ZAWODY STRZELECKIE DLA OCHOTNICZYCH STRAŻY POŻARNYCH PONIŻEJ PRZEDSTAWIAMY KLASYFIKACJĘ KOŃCOWĄ:

W klasyfikacji zespołowej Ochotniczych Straży Pożarnych  wzięło udział 7 drużyn.

I miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna OSP  Mysłów zdobywając 350 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Miklas Krzysztof, Miklas Rafał, Musialik Tomasz, Kumor Michał, Kieras Damian.

II miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna OSP Miasta i Gminy Koziegłowy  zdobywając 318 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Woś Roman, Cesarz Damian, Morawiec Mariusz, Ślęczka Jacek, Sularz Jacek.

III miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna OSP Nadwarcie zdobywając 302 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Napora Mirosław, Uss Adam, Sularz Bogdan, Morawiec Mariusz, Nowakowski Michał.

IV miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna OSP Winowno zdobywając  284 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Wilk Krzysztof, Flak Marcin, Orpych Szymon, Horaszczuk Ireneusz, Końtoch Adam.

V miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  OSP Lgota Górna II  zdobywając 224 pkt. W skład drużyny wchodzili: Miklas Grzegorz, Gajos Kamil, Chowałko Damian, Gil Mateusz, Noszczyk Dawid.

VI miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna  OSP Lgota Górna I  zdobywając 201 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Myga Paweł, Szóstak Kamil, Biczak Artur, Sosnowicz Dawid, Kopeć Krzysztof.

VII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna OSP Siedlec Duży zdobywając 114 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Kozak Kamil, Skrobarczyk Łukasz, Piotrowski Łukasz

 

16

LIP

2012

1089

razy

czytano

1838/3510

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.