Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Szkolenia dla organizacji pozarządowych

 Częstochowa. Szkolenie "Pozyskiwanie funduszy na działalność organizacji"
Inkubator Trzeciego Sektora przy SWP Agape zaprasza na bezpłatne szkolenie "Pozyskiwanie funduszy na działalność organizacji", które odbędzie się w dniach 12 - 13 grudnia 2012, w godz. 9.30-14.00, w Częstochowie. Szkolenie jest skierowane do przedstawicieli, członków oraz wolontariuszy organizacji pozarządowych. Szkolenie odbędzie się w siedzibie Stowarzyszenia Wzajemnej Pomocy Agape w Częstochowie, Al. Wolności 44 (wejście od ul. Sobieskiego).
Na szkolenie zapraszamy przedstawicieli, członków oraz wolontariuszy organizacji pozarządowych. Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 10 grudnia. Formularz zgłoszeniowy należy odesłać na adres: marzena.radecka1@wp.pl. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Źródło: http://szkolenia.ngo.pl/wiadomosc/826505.html
Zawiercie. I Forum Seniorów
Centrum Inicjatyw Lokalnych zaprasza przedstawicieli Stowarzyszeń, Fundacji, Kół gospodyń Wiejskich itp., skupiających seniorów do udziału w I Forum Seniorów, organizowanym przez CIL.
Spotkanie odbędzie się 4. 12. 2012r. w Centrum Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego Jury w Podlesicach 83, 42 – 425 Kroczyce. Forum będzie obejmowało zagadnienia dotyczące pozyskiwania grantów na działalność organizacji ze szczególnym uwzględnieniem Funduszy Inicjatyw Lokalnych oraz Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych.
Prosimy o zgłaszanie uczestnictwa przedstawicieli ( po jednym z organizacji) do 3 grudnia 2012r na adres Centrum Inicjatyw Lokalnych:
Biuro Centrum Inicjatyw Lokalnych
ul. Senatorska 14, Zawiercie
tel./fax: 32 67 020 14
tel. kom.: 533 121 204
e-mail: cil@cil.org.pl
 

27

LIS

2012

946

razy

czytano

2984/4490

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.