Skróty klawiszowe:

Zabawa karnawałowo-walentynkowa w WTZ Wojsławice

Strona główna » Aktualności » Zabawa karnawałowo-walentynkowa w WTZ Wojsławice

wielkość tekstu: A | A | A

Warsztat Terapii Zajęciowej w Wojsławicach był organizatorem zabawy karnawałowo-walentynkowej, która odbyła się 14 lutego. Dzięki uprzejmości Zarządu Ochotniczej Straży Pożarnej w Cynkowie oraz Zofii Wielgus, sołtys wsi Cynków, zabawa odbyła się w tamtejszej remizie. Zaproszono kilka zaprzyjaźnionych warsztatów. Na zabawę przybyli: Warsztat Terapii Zajęciowej w Dankowicach Drugich, Warsztat Terapii Zajęciowej w Łazach i Warsztat Terapii Zajęciowej "PROMYK" z Katowic Wraz z uczestnikami z Wojsławic, w imprezie wzięło udział prawie 160 osób.

Nieodzownym elementem zabawy były przebrania i stroje karnawałowe. Każdy z uczestników stanął na wysokości zadania, dlatego było bardzo kolorowo i zabawnie. Plejada klownów, zwierzaków, kowbojów, czarodziejów, wróżek i innych znanych, jak i mniej znanych postaci, tańczyła i bawiła się przy akompaniamencie i prowadzeniu zaprzyjaźnionej animatorki Angeli.

Nie zabrakło także akcentu walentynkowego. Specjalnym kurierem dostarczającym wszystkim uczestnikom zabawy kartki walentynkowe okazał się Burmistrz Gminy i Miasta Koziegłowy, Jacek Ślęczka. Wraz z Agnieszką Kłys, dyrektor Gminno-Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej (jednostki prowadzącej WTZ w Wojsławicach) oraz radnym gminnym, Antonim Łuszczykiem serdecznie podziękowali wszystkim przybyłym na tegoroczną zabawę karnawałową.

Dzięki dobremu sercu oraz niezwykłej empatii naszych Dobroczyńców: Państwu Silvii i Romanowi Sobczykom- właścicielom firmy SOKPOL oraz Pani Jolancie Palidze - właścicielce PIEKARNI "Paliga", mogliśmy zaspokoić nie tylko potrzeby ducha, ale także i ciała naszych gości. Każdy z warsztatów zapewnił sporą dawkę słodkości w postaci ciast i ciasteczek, dlatego uśmiechy nie schodziły z twarzy bawiących się.
W tak dobrych nastrojach żegnaliśmy się z naszymi przyjaciółmi, zapraszając ich już na następny rok.

 

czytano: 1174 razy

autor: kozieglowy.pl

data dodania: 2017-02-28 10:31:07

Walory Gminy
  • Dziedzictwo kulturowe i historyczne
  • Bogate zasoby wód głębinowych
  • Malownicze krajobrazy
  • Bogactwo przyrody
  • Strefy aktywności turystycznej
  • Szlaki konne i rowerowe
  • Korzystna lokalizacja
  • Przedsiębiorczość mieszkańców
Poleć stronę
Wypełnij formularz kontaktowy
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook

Koziegłowy dawno temu
blog historyczny
Leonarda Jagody