Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Młodzi matematycy z klas II i III ze szkół podstawowych z powiatów: myszkowskiego, częstochowskiego, zawierciańskiego, będzińskiego i lublinieckiego przybyli 28 kwietnia do Szkoły Podstawowej w Gniazdowie, aby ponownie zawalczyć o tytuł laureata ­tym razem już  V Jurajskiego Konkursu Matematycznego. Za cele konkursu przyjęto rozwijanie i pogłębianie zainteresowań oraz uzdolnień matematycznych, jak również sprawdzenie umiejętności posługiwania się w nowych sytuacjach oraz w sytuacjach życia codziennego metodami i językiem, charakterystycznym dla matematyki.

Zgromadzonych na sali gimnastycznej uczniów serdecznie przywitała dyrektor Szkoły Podstawowej mgr Teresa Pakuła–Sosnowska, która życzyła wszystkim uczestnikom powodzenia i gratulowała wygrania I etapu szkolnego. W II etapie brało udział 46 uczniów, którzy w czasie 60 minut rozwiązywali test składający się z 10 zadań o różnym stopniu trudności, opracowany przez mgr Annę Nocuń i mgr Barbarę Kidawkę. Koordynatorem konkursu była mgr Beata Gawenda.

Spośród wszystkich uczestników konkursu komisja wyłoniła 9 laureatów, którymi zostali: Bartosz Słociński (SP Koziegłowy), Oliwia Stępień (SP nr 3 w Myszkowie), Franciszek Gawroński (SP Siedlec), Karolina Kukla (SP Pińczyce), Sandra Gryl ( SP Żarki), Kacper Gawron (SP Gniazdów), Mateusz Furman (SP nr 1 w Myszkowie), Maksymilian Kowalczyk (SP nr 1 w Myszkowie) i Emilia Knapik (SP nr 5 w Myszkowie).

Bardzo serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, a szczególnie laureatom!
Gratulujemy i dziękujemy nauczycielom rozwijającym matematyczne zainteresowania uczniów. Życzymy im wytrwałości i dalszych sukcesów.

Materiał przygotowała mgr Anna Nocuń

10

MAJ

2017

1177

razy

czytano

2054/4534

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Mapa inwestycji

Logo serwisu.