Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Gminna Młodzieżowa Orkiestra Dęta w Zakopanem

 
​W dniach 26.06. – 1.07.2021 mieliśmy przyjemność uczestniczyć w warsztatach muzycznych w Zakopanem, które organizowane były przez Orkiestrę Dętą z Bliżyc (https://m.facebook.com/Orkiestra-D%C4%99ta-Bli%C5%BCyce-112429177775035/) oraz Gidel.
Podczas wyjazdu uczęszczaliśmy na łączone próby Orkiestr oraz na próby sekcyjne. Próby te oraz zajęcia sekcyjne były prowadzone przez Pana Wojciecha Pompkę (Kapelmistrza Gminnej Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Pińczyc), Pana Karola Pospieszalskiego (Kapelmistrza Orkiestry Dętej z Bliżyc) oraz Pana Piotra Pompkę (Pedagoga Gminnej Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Pińczyc).
Zwieńczeniem tychże warsztatów był wspólny koncert wszystkich Orkiestr w Muszli Koncertowej (Amfiteatr w Zakopanem) przy ulicy Grunwaldzkiej 7c. Na początku tego przedsięwzięcia mieliśmy przyjemność zaprezentować utwory marszowe na terenie Krupówek. Zaś w samej Muszli Koncertowej zaprezentowaliśmy nasz materiał muzyczny, a dokładnie muzykę filmową – m.in.: „Raiders March”, „Highlights from Shrek 2”, „The Lion Sleeps Tonight”, „Piratas del Caraibe”, „Conquest of Paradise”, „Orkiestry Dęte”, „Sway”. Było to niesamowite przeżycie móc koncertować pod Tatrami z tak wspaniałym zespołem. Dziękujemy za wszystkie gratulacje, pochwały, brawa i owacje na stojąco. Był to dla nas ogromny zaszczyt i niezapomniane przeżycie.
 
Oprócz prób muzycznych, zdobyliśmy szczyt górski w reglowej części Tatr Wysokich, a dokładnie Gęsią Szyję (1489 m n.p.m). Zaś wtorkowe popołudnie spędziliśmy w Chochołowskich Termach.
 
Serdeczne podziękowania składamy również:
- Gminie i Miastu Koziegłowy
- Starostwu Powiatowemu w Myszkowie
- Szkole Podstawowej w Pińczycach
- Panu Wojciechowi Pompce
- Panu Karolowi Pospieszalskiemu
- Panu Piotrowi Pompce
- Orkiestrze Dętej z Bliżyc i Gidel
Dziękujemy wszystkim bez wyjątku! ????
Zapraszamy na nasz Fanpage Facebookowy - Gminna Młodzieżowa Orkiestra Dęta w Pińczycach
 
Materiał został przygotowany przez Gminną Młodzieżową Orkiestrę Dętą w Pińczycach

13

LIP

2021

600

razy

czytano

868/4571

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz