Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Nabór wniosków na magazyny energii elektrycznej

Nabór wniosków na magazyny energii elektrycznej

Zapraszamy mieszkańców Gminy i Miasta Koziegłowy do składania dokumentów do projektu Dostawa i montaż magazynów energii elektrycznej dla mieszkańców Gminy i Miasta Koziegłowy w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027, Priorytet FESL.02 Fundusze Europejskie na zielony rozwój, Działanie FESL.02.06 Odnawialne źródła energii.

Dokumenty zgłoszeniowe należy składać w terminie i w określonych godzinach:

od 27 grudnia 2023 r. od godz. 7:30 do 3 stycznia 2024 r. do godz. 15:30

 

Dokumenty zgłoszeniowe należy składać w jednej z poniższych form:

  1. PAPIEROWEJ. Komplet trwale spiętych dokumentów oryginalnie podpisanych  należy złożyć w Urzędzie Gminy i Miasta Koziegłowy w Biurze Podawczym/Informacji w budynku Urzędu przy pl. Moniuszki 14, 42-350 Koziegłowy, w godzinach pracy Urzędu (wtorek w godzinach od 8:00 do 16:00, pozostałe dni tygodnia 7:30-15:30, sobota – niedziela nieczynne).
  2. ELEKTRONICZNIE w terminie i godzinie podanych w ogłoszeniu o naborze poprzez system elektronicznej skrzynki podawczej ePUAP pod adresem http://epuap.gov.pl/. Dokumenty elektroniczne doręczane do Urzędu Gminy i Miasta Koziegłowy muszą być podpisane kwalifikowanym podpisem cyfrowym lub profilem zaufanym i załączone do formularza „Pismo ogólne do podmiotu publicznego”, a następnie przesłane na skrytkę: ePUAP /2sc38b9dph/SkrytkaESP. Szczegółowe informacje dotyczące możliwości utworzenia i korzystania z profilu zaufanego zostały zamieszczone na stronie ePUAP.

Szczegółowe zasady naboru określa zamieszczony poniżej Regulamin naboru uczestników Projektu „Dostawa i montaż magazynów energii elektrycznej dla mieszkańców Gminy i Miasta Koziegłowy”.

12

GRU

2023

2747

razy

czytano

119/4571

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Mapa inwestycji

Logo serwisu.